Neste A-lags kamp


TBA

Kampfakta

Brann 2 - Vidar 2-3 (1-2) 
Oddsen-ligaen, 2. divisjon, Brann Stadion
Tilskuere: Ca. 150
Dommer: Svein Tore Sinnes, Flekkefjord
Gule kort: Emil Hansson, Simen Lassen, Brann 2. Mikal Hebnes Olsen, Petter Larsen Stolsmo, Vidar.

Mål: 1-0: Joachim Soltvedt (16.), 1-1: Geir André Herrem (str. 30.), 1-2: Lasse Lucherath Ihle (36.), 2-2: Matias Sjursæther (74.), 2-3: Preben Erland (85.)

Brann 2 (4-4-1-1): Ådne Nissestad - Brian Jensen, Fredrik Knudsen, Fredrik Heggland, Andreas Vindheim (Jan Ruben Sleen fra 62.)  - Joachim Soltvedt, Simen Lassen, Matias Sjursæther (Joachim Bjånesøy fra 75.), Emil Hansson - Jone Rugland (Rune Mo fra 77.) - Håkon Lorentzen.

Vidar (4-4-2): Bjarte Egeland - Sondre Flem Bjørshol, Daniel Berntsen, Tor Omar Sande (Aleksander Idland fra 77.), Petter Larsen Stolsmo - Vetle Lunde Myhre, Lasse Lutchrath Ihle (Preben Erland fra 83.), Andreas Haukland Westly, Mikal Hebnes Olsen (Kristian Tande Klepaker fra 83.) - Carl-Henrik Refvik, Geir André Herrem.