Neste A-lags kamp

Stadion: Lassa gr lør, 26. aug. 2017 14:00
Vidar -vs- Fram larvik
Match Schedule: all teams | Dana Cup 2017


KD Match Name Dato Tid Hjemmelag Resultat Bortelag
1 Gruppespill 25.07.2017 08:30 Vidar B16 6 - 1 Volda B16
1 Gruppespill 25.07.2017 08:30 Vidar B14 2 - 2 Skibsby-Højene IF B14
1 Gruppespill 25.07.2017 09:30 Vidar G16 5 - 1 Mjølner FK G16
1 Gruppespill 25.07.2017 10:30 Vidar B16-2 0 - 4 Byåsen IL B16
1 Gruppespill 25.07.2017 10:30 Vidar B15 1 - 0 Vestbyen Il B15
1 Gruppespill 25.07.2017 10:30 Vidar G15-2 0 - 5 Langfjorden FK G15
1 Gruppespill 25.07.2017 10:50 Vidar G13 0 - 1 Horsens FC G13
1 Gruppespill 25.07.2017 12:30 Vidar B19 1 - 3 Løkken GVL B19
1 Gruppespill 25.07.2017 12:30 Vidar G13-2 0 - 9 Mejrup-Viborg Talenthold G13
1 Gruppespill 25.07.2017 13:30 Vidar G15 2 - 0 Freidig SPK G15
1 Gruppespill 25.07.2017 14:10 Vidar B12-2 5 - 2 Skibsby-Højene IF B12-3
1 Gruppespill 25.07.2017 14:10 Vidar G14 1 - 1 Heimdal FK G14
1 Gruppespill 25.07.2017 14:30 Vidar B12 13 - 2 Tornby IF B12
1 Gruppespill 25.07.2017 17:30 Vestfossen IF B16 0 - 1 Vidar B16
1 Gruppespill 25.07.2017 17:30 Ottestad IL G16 3 - 0 Vidar G16
1 Gruppespill 25.07.2017 17:30 Skiold BK FB G15 0 - 1 Vidar G15-2
1 Gruppespill 25.07.2017 18:20 Storhamar FB G13-2 0 - 5 Vidar G13
1 Gruppespill 25.07.2017 18:30 Nøtterøy IF B14 0 - 3 Vidar B14
1 Gruppespill 25.07.2017 19:30 Re FK B16 1 - 2 Vidar B16-2
1 Gruppespill 25.07.2017 19:30 Flint Tønsberg IL B15-2 0 - 2 Vidar B15
1 Gruppespill 25.07.2017 20:00 Tønsberg FK G14 0 - 6 Vidar G14
1 Gruppespill 26.07.2017 07:30 Horsens FC G14-2 0 - 2 Vidar G14
1 Gruppespill 26.07.2017 08:30 Skreia IL G15 7 - 0 Vidar G15
1 Gruppespill 26.07.2017 09:10 Bærum SK B-12 4 - 1 Vidar B12-2
1 Gruppespill 26.07.2017 10:00 Gjøvik-Lyn FK G13 9 - 0 Vidar G13-2
1 Gruppespill 26.07.2017 10:50 Heggedal IL B12 1 - 7 Vidar B12
1 Gruppespill 26.07.2017 11:30 Kongsberg B19 0 - 1 Vidar B19
1 Gruppespill 26.07.2017 11:30 Vidar G16 1 - 2 Eintracht Lüneburg SV G16
1 Gruppespill 26.07.2017 12:30 Vidar G13 1 - 0 Scharmbeckstotel ATSV G13
1 Gruppespill 26.07.2017 14:30 Vidar B16 1 - 0 Sporting Duet FC B16
1 Gruppespill 26.07.2017 14:30 Vidar B14 0 - 1 Råde IL B14
1 Gruppespill 26.07.2017 15:30 Vidar G15-2 0 - 3 GPS National Team G15
1 Gruppespill 26.07.2017 16:30 Vidar B16-2 0 - 4 Egenbüttel SC B16
1 Gruppespill 26.07.2017 16:30 Vidar B15 0 - 1 Stadtlohn Sus 1920 e.v. B15
1 Gruppespill 26.07.2017 16:40 Vidar G13-2 0 - 5 Stenungsunds IF G13
1 Gruppespill 26.07.2017 17:30 Vidar B12-2 2 - 3 Pieta Hotspurs B12
1 Gruppespill 26.07.2017 17:30 Vidar G15 0 - 1 Mansfield Crew Ohio G15
1 Gruppespill 26.07.2017 19:10 Vidar G14 4 - 0 Frogner IL G14
1 Gruppespill 26.07.2017 20:00 Vidar B19 0 - 0 Egernførde UF B19
1 Gruppespill 26.07.2017 20:00 Vidar B12 6 - 0 Victoria Wrzesnia B12
2 A-1/32 27.07.2017 11:50 Ganddal B15 2 - 0 Vidar B15
2 A-1/32 27.07.2017 11:50 Vidar B16 3 - 0 Åsgårdstrand IF B16
3 A-1/16 27.07.2017 10:15 Fyllingsdalen B12 0 - 2 Vidar B12
3 A-1/16 27.07.2017 10:15 Vidar G14 2 - 0 Finnøy G14
3 A-1/16 27.07.2017 12:00 Vidar B16 1 - 0 Hjørring IF B16
3 A-1/16 27.07.2017 12:55 Skibsby-Højene IF B19 1 - 2 Vidar B19
3 A-1/16 27.07.2017 15:05 Sollentuna FK G16 0 - 3 Vidar G16
4 A-1/8 27.07.2017 12:00 Vidar B12 5 - 0 Hjørring IF B12
4 A-1/8 27.07.2017 12:00 Bryne G14 4 - 0 Vidar G14
4 A-1/8 27.07.2017 12:00 Midtbygden B19 4 - 3 Vidar B19
4 A-1/8 27.07.2017 12:00 UKS Bielawianka Bielawa G16 1 - 2 Vidar G16
4 A-1/8 27.07.2017 14:50 Richmond Park FC G13 0 - 3 Vidar G13
4 A-1/8 28.07.2017 08:45 Vadmyra IL B16 0 - 5 Vidar B16
5 B-1/32 27.07.2017 08:35 Vidar G15 1 - 0 Sandnes Ulf G15
5 B-1/32 27.07.2017 10:45 Bærum SK B-16 6 - 5 Vidar B16-2
6 B-1/16 27.07.2017 10:45 Vidar G15-2 2 - 3 Havørn G15
6 B-1/16 27.07.2017 13:00 Vidar B12-2 1 - 4 Gneist Hjellestad IL B12
6 B-1/16 27.07.2017 15:05 Trott IL G15 1 - 0 Vidar G15
7 B-1/8 27.07.2017 15:45 Frisia 03 Risumlindholm SV G13 5 - 0 Vidar G13-2
8 A-1/4 27.07.2017 12:00 Vidar G13 2 - 0 Gjøvik-Lyn FK G13
8 A-1/4 27.07.2017 12:00 Vidar B12 3 - 1 Skibsby-Højene IF B12
8 A-1/4 27.07.2017 13:45 Vidar B16 1 - 0 Staal Jørpeland B16
8 A-1/4 28.07.2017 11:15 Sundby BK G16 1 - 4 Vidar G16
9 A-1/2 27.07.2017 10:00 GPS National Team G13 3 - 0 Vidar G13
9 A-1/2 27.07.2017 12:00 Liverpool FC G16 1 - 0 Vidar G16
9 A-1/2 27.07.2017 12:00 Vidar B16 1 - 0 Eidanger IL B16
9 A-1/2 28.07.2017 08:45 Wedeler TSV B12 2 - 6 Vidar B12
10 A-Finale 28.07.2017 12:00 Randesund IL B16 2 - 0 Vidar B16
10 A-Finale 28.07.2017 16:15 Tucuman B12 5 - 3 Vidar B12