Neste A-lags kamp

lør, 21. okt. 2017 13:00
Vindbjart -vs- Vidar
Match Schedule: all teams | Midbøe Senior 7er-Turnering 2016


KD Match Name Dato Tid Hjemmelag Resultat Bortelag
1 Gruppespill 12.11.2016 09:00 Vidar 4 1 - 4 Vidar 6
1 Gruppespill 12.11.2016 09:00 Siddis Allstar 0 - 2 Lura 1
1 Gruppespill 12.11.2016 09:00 Vidar 3 1 - 1 Øyane
1 Gruppespill 12.11.2016 09:00 Vaulen 2 - Legends VII 0 - 5 Madla 4
1 Gruppespill 12.11.2016 09:25 Hana 3 - 4 Nærbø
1 Gruppespill 12.11.2016 09:25 Hinna B GoldenBoys 4 - 2 Lura 2
1 Gruppespill 12.11.2016 09:50 Madla 4 2 - 0 Kåsen
1 Gruppespill 12.11.2016 09:50 Vidar 4 8 - 0 Siddis Allstar
1 Gruppespill 12.11.2016 09:50 Lura 1 1 - 1 Suldal
1 Gruppespill 12.11.2016 09:50 Vidar 3 7 - 0 Vaulen 2 - Legends VII
1 Gruppespill 12.11.2016 10:15 Hana 3 - 2 Hinna B GoldenBoys
1 Gruppespill 12.11.2016 10:15 Lura 2 0 - 2 Hundvåg
1 Gruppespill 12.11.2016 10:40 Suldal 3 - 0 Siddis Allstar
1 Gruppespill 12.11.2016 10:40 Lura 1 1 - 4 Vidar 6
1 Gruppespill 12.11.2016 10:40 Kåsen 8 - 0 Vaulen 2 - Legends VII
1 Gruppespill 12.11.2016 10:40 Madla 4 1 - 2 Øyane
1 Gruppespill 12.11.2016 11:05 Hundvåg 0 - 0 Hinna B GoldenBoys
1 Gruppespill 12.11.2016 11:05 Lura 2 1 - 6 Nærbø
1 Gruppespill 12.11.2016 11:05 Vidar 4 1 - 2 Suldal
1 Gruppespill 12.11.2016 11:05 Siddis Allstar 0 - 6 Vidar 6
1 Gruppespill 12.11.2016 11:30 Hana 1 - 5 Hundvåg
1 Gruppespill 12.11.2016 11:30 Hinna B GoldenBoys 1 - 1 Nærbø
1 Gruppespill 12.11.2016 11:30 Vidar 3 3 - 0 Kåsen
1 Gruppespill 12.11.2016 11:30 Vaulen 2 - Legends VII 2 - 14 Øyane
1 Gruppespill 12.11.2016 11:55 Vidar 4 7 - 1 Lura 1
1 Gruppespill 12.11.2016 11:55 Suldal 1 - 2 Vidar 6
1 Gruppespill 12.11.2016 12:20 Hana 4 - 2 Lura 2
1 Gruppespill 12.11.2016 12:20 Hundvåg 4 - 3 Nærbø
1 Gruppespill 12.11.2016 12:20 Vidar 3 6 - 0 Madla 4
1 Gruppespill 12.11.2016 12:20 Kåsen 0 - 3 Øyane
2 Kvartfinale 12.11.2016 13:00 Vidar 6 6 - 7 Vidar 4
2 Kvartfinale 12.11.2016 13:00 Øyane 5 - 0 Madla 4
2 Kvartfinale 12.11.2016 13:00 Hundvåg 4 - 1 Suldal
2 Kvartfinale 12.11.2016 13:00 Vidar 3 6 - 1 Nærbø
3 Semifinale 12.11.2016 13:50 Vidar 3 5 - 0 Hundvåg
3 Semifinale 12.11.2016 13:50 Vidar 4 3 - 1 Øyane
4 Finale 12.11.2016 14:30 Vidar 4 1 - 4 Vidar 3