Neste A-lags kamp


TBA

A-laget vant årets første trenings kamp 3-0 borte mot EIK på lørdag. 

Målene ble satt inn av Per Henrik Nag (20 min), Lasse Ihle (44 min) og Vetle Tønne ( 79 min)Vidar startet med følgende lag (4-4-2) Bjarte Egeland - Sondre Flem Bjørshol, Daniel Berntsen, Sigve Kleppa Christensen, Omar Sande - Aleksander Bakken Tveter, Vetle Tønne, Lasse Ihle, Per Henrik Nag- Lars Edvard Danielsen, Eirik Jacobsen.

 Benyttet reserver: Bryan Jensen ( 45 min), Sebastian Rinaldo Pedersen ( 35 min) , Jonas Lunde (20 min) og Vegard Olsen ( 20 min)

Og for de spesielt interesserte så var følgende spillere utilgjengelige Pga reise, skader osv: Preben Erland, Andreas Westly, Eivind Meling, Emil Randulff, Petter Stolsmo, Mads Bøgild og Aleksander Idland.


Neste A-kamp er på førstkommende fredag hjemme mot Madla,kampstart er kl 17,30.