Neste A-lags kamp


TBA

Skulle ønske vi kunne gi et positivt budskap i parkeringssituasjonen vår. Realiteten er at vi har hatt flere møter og sendt henvendelser til politikere. Tirsdag 27. januar tok ett busslast med politikere fra Kommunalstyret for miljø og utbygging seg tid til 5 minutters befaring på Lassa i forkant av møtet de skulle ha samme kveld. Vi fikk frem vårt budskap. Etter møtet får vi imidlertid følgende melding fra en av representantene: beklager - det var ikke vilje til å ta opp saken ad. parkering i dag.

Vi gir oss ikke. Vi har nå 3 politikere som hver representerer ulike partier som sier de vil følge saken og jobbe for oss. Inntil videre får vi alle gjøre vårt beste ut av situasjonen. Oppfordrer de av dere som har anledning til å gå eventuelt sykle til Lassa. Har noen gode kontakter evt løsninger som kan bidra til å løse situasjonen, ta kontakt.

Kommentarer  

#1 dag olsen 30-01-2015 19:51
Nesten farlig å ha åpent kommentarfelt her - tenk om noen skulle si det de virkelig mener om disse menneskene !!!
Siter