Neste A-lags kamp


TBA

 

  Pulje 1       
  Klubb Kontakt     
  Stavanger Titan Fk Abdi warsame    
  Våganes Cato Lie    
  Tjensvoll FK Edvin Ivan Roussenov    
  Vidar 4 Sindre Norgren    
         
Kl  Lag 1 Lag 2 Bane Nr
09.00 Stavanger Titan Fk Våganes  3 1
09.00 Tjensvoll FK Vidar 4 4 2
10.00 Stavanger Titan Fk Tjensvoll FK  3 3
10.00 Våganes  Vidar 4 4 4
11.00 Stavanger Titan Fk Vidar 4 3 5
11.00 Våganes Tjensvoll FK  4 6
  Pulje 2      
  Klubb  Kontakt     
  Hinna 2 Martin Holtskog    
  Nærbø Ole Morten H    
         
  Siddis Sportsklubb  Marcus Berven    
  Julebygda 2 Jurijus Baldakovas    
Kl Lag 1  Lag 2 Bane  Nr
09.00 Hinna 2  Nærbø  1 7
09.00 Siddis Sportsklubb  Julebygda 2 2 8
10.00 Hinna 2 Siddis Sportsklubb  1 9
10.00 Nærbø Julebygda 2 2 10
11.00 Hinna 2 Julebygda 2 1 11
11.00 Nærbø Siddis Sportsklubb  2 12

 

  Pulje 3      
  Klubb  Kontakt     
  Vidar 3 Helge Qverneland    
  Lura 2 kjetil Norheim    
  Brodd Thomas Norheim    
  Suldal Tor Olav Berge    
         
Kl Lag 1 Lag 2 Bane  Nr
09..30 Vidar 3 Lura 2 1 13
09..30 Brodd Suldal 2 14
10..30 Vidar3  Brodd 1 15
10..30 Lura 2 Suldal 2 16
11..30 Vidar 3 Suldal 1 17
11..30 Lura 2 Brodd  2 18

 

  Pulje 4      
  Klubb  Kontaktperson     
  VBK 4  Espen Håland    
  Sokndal  Henning Årstad    
  Øyane Sivert Hana    
  Hundvåg 2 Espen Lamo     
         
Kl  Lag 1 Lag 2 Bane  Nr 
09..30 VBK 4 Sokndal 3 19
09..30 Øyane  Hundvåg 2 4 20
10..30 VBK 4 Øyane  3 21
10..30 Sokndal Hundvåg 2 4 22
11..30 VBK 4 Hundvåg 2 3 23
11..30 Sokndal  Øyane  4 24
  Sluttspill       
  1/8 finale       
Kl Lag 1 Lag 2 Bane  Nr
12.00 1 plass pulje 1 4 plass pulje 2 1 25
12.00 2 Plass pulje 1 3 plass pulje 2 2 26
12.00 3 plass pulje 1 2 plass pulje 2 3 27
12.00 4 plass pulje 1 1 plass pulje 2 4 28
12..30 1 plass pulje 3 4 plass pulje 4 1 29
12..30 2 Plass pulje 3 3 plass pulje 4 2 30
12..30 3 plass pulje 3 2 plass pulje 4 3 31
12..30 4 plass pulje 3 1 plass pulje 4 4 32
         
         
         
  Kvart Finale       
13.30 Vinner kamp nr 25 Vinner kamp nr  29 1 33
13.30 Vinner kamp nr 26 Vinner kamp nr  30 2 34
13.30 Vinner kamp nr 27 Vinner kamp nr  31 3 35
13.30 Vinner kamp nr 28 Vinner kamp nr  32 4 36
         
         
         
  Semi Finale       
14.30 Vinner kamp nr 33  Vinner kamp nr 34 1 37
14.30 Vinner kamp nr 35 Vinner kamp nr 36 2 38
         
  Finale       
15.30 Vinner kamp nr 37 Vinner kamp nr 38 1 39

 

Regler/Info:

Gruppespillet: 2x13 min

Sluttspillet: 1x23 min

Er det uavgjort etter ordinær spilletid så avgjøres det på best av 3 straffer, er det fortsatt likt så er 1 og 1 straffe. (gjelder kun slutt spillet)

Målspark/Målkast:

Det er ikke lov å kaste eller sparke ballen over midten ved målspark, eller når målvakten skal frigjøre ballen etter redning. Hvis dette skjer skal det dømmes et indirekte frispark til motparten fra der ballen passerer midtstreken. Hvis keeper etter redning får tar med seg ballen utenfor målfeltet, kan han spille så langt han vil.

Straffespark:

Tas på 8 meterslinjen rett foran mål.

Indrirekte frispark/frispark :

Indirekte frispark kan ikke settes i mål uten at en annen spiller har berørt ballen. Tildeles  indirekte frispark innenfor motstanderens straffefelt, trekkes ballen ut på 8 meterslinjen.

Motstander må være minst 5 meter  fra ballen ved alle frispark

Offside:

Benyttes ikke

 

Like drakter:

Har begge lag like drakter så tar borte laget i kampoppsettet på seg vester.

Bane 1 og 2: Lassa Kunstgressbane 2 (den nye) 

Bane 3 og 4: Lassa Kunstgressbane 1 (den gamle, nærmest gressbanen)

Lik poengsum i gruppespillet:

- Målforskjell

- Flest scorede mål

- Innbyrdes