Neste A-lags kamp


TBA

SEIER TIL VIDAR 3 I FINALEN

Da er årets turnering slutt og Vidar 3 stakk av med seieren med 4-1 over Vidar 4 i finalen. Trond Debes åpnet scoringsballet, hvor Svein la på til 2-0 før Vidar 4 reduserte. Vidar 3 klart best. 

 

TO VIDARLAG I FINALEN

Da er vi straks klar for finalen hvor Vidar 4 møter Vidar 3. Vidar 3 slo Hundvåg 5-0 mens Vidar 4 slo fjorårets vinner Øyane med 3-1 i semifinalen. Får vi se mer mål av Meling? (11 fulltreffere så langt i turneringen). 

 

GODT I GANG MED ÅRETS MIDBØE TURNERING

Da var vi godt igang med årets "høydare" på Lassa. Vi har fått noen jevne kamper, hvor fjorårets vinner Øyane spilte 1-1 mot Vidar 3. Suldal mot Lura 1 ble også 1-1. Ellers vant Vidar 3 forøvrig 7-0 mot Vaulen 2 - Legends VII i kamp 2. Eller har Meling vært frempå igjen og Vidar 4 vant hele 8-0 mot Siddis Allstar. Her burde vel strengt tatt Meling hatt noen flere mål. Både Hinna og Nærbø vant sine første kamper. Madla 4 leder sin gruppe med seier 2-0 mot Kåsen og 4-0 mot Vaulen 2 - Legends VII.  

Ekstra hyggelig er det å se gamle storspillere som Sindre "Nogga" Norgren og Trond Debes i aksjon.  

OPPDATERING:

Vidar 6 med full pott etter 3 kamper. Vidar 4 med et surt 2-1 tap mot Suldal i kamp 3. Kåsen med storseier 8-0 over Vaulen2 - Legends VII. Madla gikk på sitt første tap 2-1 mot Øyane i kamp 3. Nærbø fikk også en sier mot Lura 2 hele 8-1 ble resultatet. 

Ser vi på gruppene etter halvspilt turnering er det så og si helt åpent hvem som går til kvartfinale. Vidar 6 ligger best an med full pott 9p så langt i gruppe 1 med Suldal 7p Lura 1 4p og Vidar 4 3p bak. I gruppe 2 leder Madla 4 med 6p og her er det jevnt bak. I gruppe 3 leder Nærbø med 6p og her er det også jevnt bak lederen. De to beste i hver pulje, samt to beste 3erne går videre til kvartfinale.

 

KVARTFINALER

Grei skuring for Vidar 3 med 6-1 seier over Nærbø. Hundvåg vant 4-1 over Suldal og Øyane slo Madla 5-0. Kampen mellom Vidar 6 og Vidar 4 endte 7-6 til Vidar 4 etter straffer. Tett kamp og litt overraskende at Vidar 4 dro det lengste strået. Vidar 4 gikk videre som beste 3er fra gruppespillet mens Vidar 6 var suveren puljevinner. Vi ser frem til semifinalene Vidar 3 mot Hundvåg og Vidar 4 mot Øyane. Får vi to Vidarlag i finalen eller vil Øyane kopiere fjoråret?

 

MELING STRIKES AGAIN

Nok et mål på "striker" Meling, men han kunne ikke forhindre tap i første kamp mot "juniorlaget" til FK Vidar. Resultatet ble 1-4.