Neste A-lags kamp


TBA

Tirsdag 13.juni kl 2000 inviterer vi igjen til temakveld i regi av kiropraktor Christer Robertson.
I september i fjor gikk Christer Robertson gjennom temaet skadeforebygging, og nå kjører vi på igjen med temaet Enkel Skadebehandling.

Det er viktig med tidlig førstehjelp når en skade oppstår, både for å redusere omfanget av skaden og for å få en kortest mulig rehabiliteringsperiode. Christer Robertson vil dele kunnskap om enkel skadebehandling, f.eks forskjellen på å bruke kompresjon og is, hva er lurt å gjøre i forskjellige skadesituasjoner, anbefaling av medisinsk utstyr lagene må ha osv.

Denne kvelden er obligatorisk for lagene som skal til Dana Cup og vi ber om at det stiller minimum en representant fra hvert lag slik at de kan få litt kunnskap rundt dette temaet.