Neste A-lags kamp


TBA

Friskt fraspark med ny sponsor

Kaph-entreprenør blir sponsor for FK Vidar.


Entreprenørselskapet er et av Norges raskest voksende innenfor sitt område. Hovedkontoret er i Stavanger, men siden oppstarten i 2015 har Kaph etablert en rekke avdelinger på forskjellige steder i landet. 

 

- Det blir utvilsomt et spennende samarbeid som vil by på gode muligheter. De er et spenstig selskap, og de er på ballen - og det liker vi, sier daglig leder i FK Vidar Gaute Erevik Johannesen.
Han berømmer bedrifter som kobler seg opp mot lokalidretten.

- Vi er helt avhengige av sponsormidler for å få hjula til å gå rundt i klubben. Jeg synes det er utrolig bra at næringslivet bidrar på dette feltet. Det er jo samfunnsnyttig det vi driver med, og fotballen representerer sunne verdier. 

Samarbeidsavtalen innebærer blant annet arenareklame og at en av banene vil få navnet Kaph-banen. 
- Utover dette blir det opp til oss å benytte oss av samarbeidet på best mulig måte, og vi har allerede drøftet spennende aktiviteter, sier Erevik Johannesen.