Neste A-lags kamp


TBA

Steffen kom tilbake til Vidar i sommer. Det var her han spilte flere av sine yngre år i Vidars barneavdeling sammen med blant andre hans nåværende lagkammerat Christian Landsnes. Senere har Steffen spilt for Randaberg, Madla og Vardeneset. Etter å ha banket inn mål for sistnevnte i 3.divisjon var det stor glede på Lassa da Steffen kom tilbake til oss. Høsten startet tungt for Vidar i Postord ligaen. Men i den vanvittige snuoperasjonen som kom mot slutten var Jakobsen viktig. Selv om målene uteble en stund var det hans utrettelige innsats på topp som skapte mye for laget som etter hvert seilte i medvind. Derfor var det så fortjent når scoringen endelig kom i siste hjemmekamp mot Stjørdals Blink og plassen i Postnord ligaen ble sikret. Vi håper det blir flere i 2019!