Neste A-lags kamp


TBA

Ser til min glede at Vidar har gjort en samarbeidsavtale med Sparebanken Vest. Så gjelder det at  vi gir noe tilbake, d v s bruker banken. Har benyttet den i en del år nå, og kan på det varmeste anbefale den. Hyggelige lokale folk plassert i en åpen og god avdeling i Romsøgåreden (hvor dnb tidligere holdt til). Gode betingelser, og ikke minst et utmerket tilbud på forsikring via deres selskap "Fende Forsikring". Har måtte benytte forsikringene der et par ganger, og der ble det skikkelig ordna opp i en fart.

Så jeg håper spillere, medlemmer, foreldre, sponsorer og bedrifter tar kontakt med kontaktperson som legges ut av Vidar. I det minste for å ta en prat, og jeg føler meg sikker på at ingen vil angre den praten. Godt jobba både av Vidar, og ikke minst av Sparebanken Vest.

 

Dag Olsen