Neste A-lags kamp


TBA

Vel gjennomført turnering!

 


Tusen takk til verdens beste dugnadsgjeng!


Tusen takk til alle som var med å bidra til at vi kan se tilbake på nok en vel gjennomført avvikling av høstens vakreste eventyr. Til tross for MYE! vær med millimeter på millimeter med nedbør og heftig vind kan vi se tilbake på en fantastisk fin fotballhelg på Lassa.

Vi i arrangement-komiteen setter veldig stor pris på all hjelp og deltakelse ifm avvikling av Jadarhus miniturnering.  Vi vil med dette takke alle foreldre, dommere (gutter og jenter i ungdomsavdelingen) samt GGG (Gretne Gamle Gubber) for all hjelp og alle bidrag som gjør det mulig for klubben å gjennomføre en så stor turnering med mye fotballglede og ikke minst fotballminner for store og små. Vi hadde ikke klart dette uten dere!

Hilsen alle oss i arrangement-komiteen for FK Vidar mini turnering:

Sindre Norgren (sjef)

Elisabeth Drechsler (kiosk ansvarlig)

Lene Østensen (dugnads ansvarlig)

Sturle Haaland (sports ansvarlig)

Pål Blakely (parkerings ansvarlig)

Marie Westre

Siri Eriksen Osvik

Gary Doyle

Helene Olsen-Beck

Gunn Bjerga

Kathrine Dørum Middelthon

Ole Martin Lund

P.S Kakefatene er klare for å komme hjem og kan hentes på Lassa :-)

 

 

-------------------------------------------

mvh

Lene Østensen

Tlf: 90 21 32 35

e-mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.