Neste A-lags kamp


TBA

 Vi inviterer til GRATIS aktivitetsskole!

MANDAG – FREDAG 10.00-14.00 

 

Vi har plass til 60 stk hver uke, første mann til mølla prinsippet.

 

- Aktiviteter 10.00-14.00, alle må møte senest 09.45.

 

- Barnepass 08.00-16.00

 

-  Alle må ha med matpakke selv Pga dagens retningslinjer, vi gir beskjed vis retningslinjene skulle forandre seg frem til skolestart

 

- Vi griller på fredagen, alle må ha med egen grillmat Pga dagens retningslinjer.

 

- Vi serverer frukt hver dag, eget beger til hver deltaker

 

- Husk drikke plaske

 

- Ha gjerne med skift, husk å sjekk værmeldingen.

 

 

 UKE 27 og 28 er  fullbooket

Program for ukene

 

MANDAG

10.00-11.30                                                      12.30-14.00

Gruppe 1 Fotball                                              Gruppe 1 Badminton og tennis                           

Gruppe 2 Badminton og tennis                        Gruppe 2 Rebusløp  

Gruppe 3 Rebusløp                                          Gruppe 3 Innebandy 

Gruppe 4 Innebandy                                         Gruppe 4 Volleyball og kanonball                       

Gruppe 5 Volleyball og kanonball                     Gruppe 5 Slåball  

Gruppe 6 Slåball                                               Gruppe 6 Håndball

Gruppe 7 Håndball                                            Gruppe 7 Frisbeegolf

 

 

 

-  Fra 14.00- til 15.00 vil det være mulig å holde på med aktivitetene på egenhånd med oppsyn fra voksen.

-          Vi har også PS4 med FIFA20 tilgjengelig

 

 

 

TIRSDAG

10.00-11.30                                                        12.30-14.00

Gruppe 1 Rebusløp                                            Gruppe 1 Innebandy         

Gruppe 2 Innebandy                                          Gruppe 2 Volleyball og kanonball                       

Gruppe 3 Volleyball og kanonball                      Gruppe 3 Slåball           

Gruppe 4 Slåball                                                Gruppe 4 Håndball     

Gruppe 5 Håndball                                            Gruppe 5 Frisbeegolf

Gruppe 6 Frisbeegolf                                        Gruppe 6 Fotball

Gruppe 7 Fotball                                               Gruppe 7 Badminton og tennis                           

 

-  Fra 14.00- til 15.00 vil det være mulig å holde på med aktivitetene på egenhånd med oppsyn fra voksen.

-          Vi har også PS4 med FIFA20 tilgjengelig

 

 

 

ONSDAG

10.00-11.30                                                       12.30-14.00

Gruppe 1 Volleyball og kanonball                     Gruppe 1 Slåball      

Gruppe 2 Slåball                                               Gruppe 2 Håndball   

Gruppe 3 Håndball                                           Gruppe 3 Frisbeegolf

Gruppe 4 Frisbeegolf                                       Gruppe 4 Fotball

Gruppe 5 Fotball                                              Gruppe 5 Badminton og tennis                           

Gruppe 6 Badminton og tennis                       Gruppe 6 Rebusløp

Gruppe 7 Rebusløp                                         Gruppe 7 Innebandy

 

 

-   Fra 14.00- til 15.00 vil det være mulig å holde på med aktivitetene på egenhånd med oppsyn fra voksen.

-          Vi har også PS4 med FIFA20 tilgjengelig

 

 

TORSDAG

10.00-11.30                                                          12.30-14.00

Gruppe 1 Håndball                                               Gruppe 1   Frisbeegolf

Gruppe 2 Frisbeegolf                                           Gruppe 2 Fotball

Gruppe 3 Fotball                                                  Gruppe 3 Badminton og tennis                           

Gruppe 4 Badminton og tennis                            Gruppe 4 Rebusløp        

Gruppe 5 Rebusløp                                             Gruppe 5 Innebandy   

Gruppe 6 Innebandy                                           Gruppe 6 Rebusløpet

Gruppe 7 Volleyball og kanonball                       Gruppe 7 Slåball

 

-  Fra 14.00- til 15.00 vil det være mulig å holde på med aktivitetene på egenhånd med oppsyn fra voksen.

-          Vi har også PS4 med FIFA20 tilgjengelig

 

 

FREDAG

10.00-12.00                                                              12.00-14.00

Gruppe 1               Mesternes mester                       Gruppe 1   Avslutning av uken

Gruppe 2               Mesternes mester                       Gruppe 2   Avslutning av uken

Gruppe 3               Mesternes mester                       Gruppe 3   Avslutning av uken

Gruppe 4               Mesternes mester                       Gruppe 4   Avslutning av uken

Gruppe 5               Mesternes mester                       Gruppe 5   Avslutning av uken

Gruppe 6               Mesternes mester                       Gruppe 6   Avslutning av uken

Gruppe 7              Mesternes mester                        Gruppe 7   Avslutning av uken

 

-  Avslutning av uken = Grilling. Vi kommer til å ha avslutningen på lassa eller ved stokka vannet.

-          Alle får is

-          Konkurranser

-          Skulle noen av aktivitetene bli litt vanskelige for de aller yngste så har vi noen ekstra aktiviteter på lur.

Vi deler gruppene inn etter alder

 Spørsmål?

Ta kontakt med Sindre Norgren - Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. - 452 89 548